Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/24/0333
OBOWIĄZKI:
Bieżąca weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym. Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego. Wsparcie działu księgowości w bieżącej pracy. Współudział w sporządzaniu raportów i zestawień. Wyjaśniania z kontrahentami rozbieżności w zleconym zakresie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie branżowe, ekonomiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, ekonomiczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie minimum średnie ekonomiczne lub minimum średnie ogólnokształcące uzupełnione o kursy z zakresu księgowości.

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli