Praca: Asystent ds. rozwoju

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Asystent ds. rozwoju
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0499
OBOWIĄZKI:
kompletowanie dokumentów, praca w systemie klientów np. QMS, kompletowanie i uzupełnianie danych. Codzienne komunikowanie się w języku angielskim z obcokrajowcami (konieczna dobra znajomość języka angielskiego). Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, szkolenie przygotowujące do pracy, bezpłatne ubezpieczenie na życie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

prawo jazdy kat. B (warunek konieczny), dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny-codzienny kontakt z obcokrajowcami), komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, otwartość na nowe ciekawe wyzwania, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie nie jest wymagane (pracodawca oferuje szkolenie przygotowujące do pracy)

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu