Praca: Asystent zarządu - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Asystent zarządu - staż
Miejsce pracy: Chorula
Numer: StPr/24/0232
OBOWIĄZKI:
Profesjonalna organizacja i kierowanie pracą sekretariatu. Przygotowywanie i prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej. Sporządzanie dokumentów pism, rozliczeń. Prowadzenie elektronicznego dziennika korespondencji. Dystrybucja przesyłek pocztowych. Zapewnienie terminowego i właściwego obiegu informacji oraz dokumentów w Spółce. Obsługa spotkań i Zarządu firmy z kontrahentami. Wsparcie administracyjno-organizacyjne Zarządu oraz Pracowników. zamawianie materiałów biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, swoboda wypowiedzi
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chorula

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach