Praca: Asystent nauczyciela w szkole

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Asystent nauczyciela w szkole
Miejsce pracy: Kolbuszowa Górna
Numer: StPr/24/0216
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godz. odb. stażu 7:00 do 15:00. 1.Przeszkolenie BHP i ppoż.2.Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa dziecku na zajęciach w szkole.3.Opieka nad dzieckiem podczas lekcji, przerw, w trakcie zabaw, spacerów i wycieczek.4.Wykonywanie czynności pielęgnacyjno-higienicznych w miarę potrzeby dziecka w tym zakresie.5.Rozpoznawanie potrzeb i reagowanie na potrzeby dziecka.6.Nawiązywanie przyjaznych kontaktów z dzieckiem.7.Respektowanie i szanowanie praw dziecka.8.Ułatwienie dziecku funkcjonowania w grupie rówieśniczej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie o dowolnym kierunku

Miejsce pracy:

Kolbuszowa Górna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej