Praca: Asystent / Asystentka z j. angielskim

Asystent / Asystentka z j. angielskim
Miejsce pracy: Olsztyn
Zadania:
  • Administracyjne wsparcie zespołu.
  • Korespondencja dwujęzyczna.
  • Tworzenie raportów/prezentacji po angielsku.
  • Organizacja spotkań i wyjazdów służbowych.
  • Komunikacja z zagranicznymi partnerami/klientami.
Wymagania:
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (minimum B2/C1).
  • Min. średnie wykształcenie.
  • Biegłość w MS Office.
  • Samodzielność i zarządzanie czasem.
  • Kompetencje komunikacyjne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Szkolenia i kursy językowe.
  • Ścieżki rozwoju.
  • Międzynarodowe otoczenie.
  • Dodatkowe benefity.